Market ve Perakende Sektörü

Beşkavaklar Mahallesi’ndeki mağazanın açılış törenine Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yamantürk, İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu, Adese Genel Müdürü Mutafa Özeskiciler, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bolu Valisi İbrahim Özçimen, törende yaptığı konuşmada, Bolu halkının hizmetin en iyisine layık olduğunu söyleyerek, ”Herkes ürettiği ürünü kaliteli yapacak, sağlıklı yapacak. Son kullanma tarihi geçmiş bir ürün olmayacak. Bozuk bir ürün olmayacak, bozuk çıkmayacak. Bozuk ürün çıktığı takdirde büyümeleri durur. Siz de bitersiniz biz de biteriz. Bizim insanımıza hizmetinizle ne kadar saygı gösterirseniz onu fazlasını biz size göstereceğiz. Bu başlangıcın sizler içinde bizler içinde ilkler getirmesini diliyorum. Böyle mübarek günde hayırlar getirmesini diliyorum. İnşallah bu açılış güzelliklere vesile olur” dedi.

Özçimen, Diyarbakır’ın Silvan ilçesindeki çatışmada şehit olan askerlere rahmet, ailelerine sabırlar dileyerek, ”Yüce Türk milletine sabırlar diliyorum. Şehitlerimizi Allah rahmet eylesin. Ama maalesef şehitsiz olmuyor bu topraklar, zor topraklar bedeli var. Bedelini ödemeye biz hazırız. Bu işi de bitirmek istiyoruz. Çok uzun sürdü. Millet olarak çok şeyler başardık bunu da başaracağız. Orada yaşayan vatandaşlarımızın şunu bilmesi lazım, bu kanların akmasında olanların bir menfaati yok. Türkiye’nin zayıf düşmesinde sadece Türkiye düşmanlarının menfaatti olabilir” dedi.

Adese mağazasının Ankara, Aksaray, İstanbul, Karaman, Kocaeli, Konya, Mersin Sakarya ve Bolu’da toplam 136 mağazası bulunuyor. Konuşmaların ardından mağazanın açılışı yapıldı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: